Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK
Automaatika väravatele

Sissepääsu funktsionaalsus ja objektile juurdepääsu usaldusväärne kontroll sõltuvad suuresti läbipääsuväravate õigest valikust.

Automaatika

Automaatika

Automaatika

Automaatväravate varustuse hulka kuuluvad mootor, puldi vastuvõtja, signaallamp ja ülekoormusandur. Lisavarustusena on võimalik tellida fotosilmad, GSM modem (avamine helistades), antenn, turvaribad. Väravad on toodetud täielikult järgides rangeid ohutusstandardite nõudeid ja omavad CE-märgistust.

Fagel pakub oma klientidele ka personaalseid lahendusi, et leida vastavalt igaühe vajadustele ja eelarvele sobivaim variant. Ettevõte kasutab oma töös kõige kaasaegsemaid tööriistu ja seadmeid, et tulemuses oleks tagatud kõrge kvaliteet ja efektiivsus. Fagel möönab, et uste, tõkkepuude, väravate ning automaatika paigaldus võib olla keeruline protsess, mistõttu pakume omapoolset professionaalset abi ja toetust.