Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK

VÄRAVA JUHTIMINE


Meie kodulehelt leiate palju mugavaid variante automaatikaga väravate juhtimiseks. On võimalik valida kaugjuhtimispuldi, kaarditerminali või kõige populaarsema variandi – kõne läbi GSM seadme – vahel. Lihtsalt helistate ja teie värav avaneb koheselt. Pakume võimalusi lisada uusi telefoninumbreid ligipääsu saamiseks värava läbimisel läbi mugava rakenduse või läbi GSM halduse veebilehe internetis.
Nautige meie väravate usaldusväärse juhtimissüsteemi lihtsust ja töökindlust!
Mugav lahendus väravate ja tõkkepuude automaatseks avamiseks!

Tutvustame teile digitaalset sõidukidetektorit, mille abil saate väravat probleemideta käsitseda. Lihtsalt paigaldage spetsiaalne kaabel väljapääsu juurde, olgu see siis asfalt või pehme pinnas, ja see tuvastab usaldusväärselt auto olemasolu. Niipea, kui auto sõidab üle kaabli, saab detektor signaali värava automaatseks avamiseks. Säästate aega ja vaeva, valides selle tõhusa süsteemi oma koju või ettevõttesse. Usaldusväärsus ja kasutuslihtsus muudavad digitaalse sõidukidetektori ideaalseks valikuks. Tagage omale mugavus ja ohutus juba täna.