Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK

NUTIKAS JA TÄIUSLIK SÜSTEEM - LUX


Piirdeaiad sobivad pea igale kinnistule. See on kompleksne süsteem, mis sisaldab auto- ja jalgväravaid, aiapaneele, poste ja muid lisatarvikuid, mida saab vastavalt vajadusele omavahel kombineerida. Täiuslikult sobituvad tarvikud tagavad lihtsa ja kiire paigaldamise ning mis kõige tähtsam – võimaldavad saavutada laitmatu visuaalse efekti kogu valduse piiril. Fageli piirded on midagi enamat kui funktsionaalsus ja ohutus, pakutavate mudelite ja viimistluste lai valik tagab teie kinnisvarale ainulaadsuse.

OHUTUS JA USALDUSVÄÄRSUS

Sissepääsu funktsionaalsus ja objektile juurdepääsu usaldusväärne kontroll sõltuvad suuresti läbipääsuväravate õigest valikust. Olenevalt kinnistu iseloomust saab valida traditsioonilise tiibvärava või mugava liugvärava vahel. Liugvärava kandev konstruktsioon tagab värava sujuva liikumise igasugustes tingimustes. Sellised väravad võiksid olla töökindluse sünonüümiks.

Automaatväravate varustuse hulka kuuluvad mootor, puldi vastuvõtja, signaallamp ja ülekoormusandur. Lisavarustusena on võimalik tellida fotosilmad, GSM modem (avamine helistades), antenn, turvaribad. Väravad on toodetud täielikult järgides rangeid ohutusstandardite nõudeid ja omavad CE-märgistust.

Huvi ja küsimuste korral helistage meile telefonil +372 656 5390 või tulge kohale meie müügikontorisse Läike tee 16, Peetri, oleme avatud tööpäevadel 8.00-17.00. Saate kohapeal tutvuda meie laia sortimendiga ja vastused Teile huvi pakkuva kauba osas.