Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK

HOME INCLUSIVE AW.10.230_GATE

Wisniowski
906,00
4 erinevat mudelit
HOME INCLUSIVE täidis on valmistatud olenevalt mudelist õõnesprofiilidest või massiivsetest teraslehtedest.
Korrosioonivastane kaitse: kuumtsingitud või kuumtsingitud + RAL standard

Väravate ja piirete hinnad on näidatud minimaalsetele mõõtudele
Täpsed hinnad erinevatele mõõtudele saate, kui esitate vastava päringu meili või telefoni teel.
Või vormistage tellimus soovitud toodetele veebipoes ja me võtame ise ühendust mõõtude täpsustamiseks ja pakume hinna.

Tarneaeg antud kaubale on 4-6 nädalat!

Harmoonia – see on ilu kõrgeim vorm. Valige garaažiuksed, aknad ja rulood ning uksed ja piirded kõik HOME INCLUSIVE sarjast, ühendades nii kõik elemendid ühtse disaini ja värviga. Rõhutage seda harmooniat nutika juhtimisrakenduse smartCONNENTED abil ning kogete täiuslikkust, mis ei lähe kunagi moest. Tisleritooted ja piirdeaed? Ainult ühelt tootjalt ja sarnase disainiga – on hea, kui kõik vastab teie unistustele ning sobib kokku nii omavahel kui ka teie koduga.


KORROSIOONIVASTANE KAITSE

VASTUPIDAVUS PALJUDEKS AASTATEKS
Kõik WIŚNIOWSKI piirete elemendid on töödeldud parimate korrosioonivastaste meetoditega nagu tsinkimine ja pulbervärvimine. Tsingikiht, mis saavutatakse eelnevalt keemiliselt puhastatud konstruktsiooni kastmisel vedela tsingi lahusesse, annab kaitse korrosiooni eest paljudeks aastakümneteks.

EFEKTIIVNE KAITSE
Tsinkimine on kulutõhus tehnoloogia nii tootmise kui ka toote kasutusea seisukohalt. WIŚNIOWSKI tsingitud aiaelementide pealiskiht ei vaja lisa töötlemist paljude aastate jooksul. Samuti ei vaja need hooldust kallite vahenditega nagu sageli tavaliste piirete puhul on hädavajalik.

DUPLEX-SÜSTEEM – TOPELT KAITSE
DUPLEX-süsteemi puhul on tegemist tsingikihi ning värvi-ja lakikihi kombinatsiooniga, mis võimaldab veelgi suuremal määral pikendada piirdeaedade kasutusiga. Võib kindel olla, et WIŚNIOWSKI aed näeb alati ilus välja, hoolimata ilmastikutingimustest.
TESTITUD ERINEVATES TINGIMUSTES
WIŚNIOWSKI tsinkimise protsess vastab Euroopa standardile PN-EN ISO 1461, mis tagab kuumtsingitud toodetele vastava kvaliteedi. Tsinkkate on vastupidav erinevatele temperatuuridele ja UV-kiirgusele ning tänu nendele omadustele on tagatud teraspindade optimaalne korrosioonivastane kaitse.

BROSHURA

Päritoluriik: Poland

Seadmete paigaldus: Kodu jaoks

Toote tüüp: Väravad

Kollektsioon: HOME INCLUSIVE

Tüüp: Jalgvärav