TÖÖSTUSLIKUD TÕSTUKSED

Info

Sektsioon-tõstuksed firmalt FAGEL on mõeldud tööstusobjektide ukseavadele – tootmishoonetes, laoruumides, kaubandus-, kontori- ja muudel pindadel, kus on sage sõidukiliiklus. Need tööstusuksed koosnevad kolmest elemendist: ukseleht, juhikute süsteem ja tõmbevedrude mehhanismi. Ukseleht võib olla kihtpaneelidest (seeria ISD01), panoraampaneelidest (seeria ISD02) või nende kombinatsioonina valmistatud. Tööstusustel kasutatakse kümmet erinevat tõstesüsteemi, olenevalt ülapiida ja lae ehitusest ja ruumi teistest arhitektuurilistest eripäradest.
FAGEL sektsioon-tõstuksed on vähekuluvad ja taluvad suuri koormusi, kuna nende projekteerimisel on silmas peetud intensiivset kasutamist ja pikaajalist katkematut tööd (kuni 100 000 avanemise ja sulgumise tsüklit).

Sõltuvalt tõstesüsteemist ja ukseava mõõtudest paigaldatakse ukselehele spetsiaalsed elemendid:
· tugevdatud külgservad,
· spetsiaalsed alumiiniumist tugevdusprofiilid,
· kahekordsed külgtoed,
· võimsad tööstuslikud rattad,
· spetsiaalsed konsoolid,
· tööstuslikud hinged,
· oomega-profiil.

Tõmbevedrude mehhanism kinnitamiseks kasutatakse unikaalset kiirkinnituse süsteemi „Quick Fix“, mis teeb tõstuste paigaldamise neli korda kiiremaks. Firma FAGEL sektsioon-tõstuksed vastavad kõigile Euroopa standardi EN 13241-1 nõuetele. FAGEL sektsioon-tõstuksed on projekteeritud ja valmistatud Põhjamaade kliimas kasutamiseks. Firma FAGEL pakub sektsioon-tööstusuksi kahe seeriana:

ISD01, mis on valmistatud kihtpaneelidest, ISD02, mis on valmistatud panoraampaneelidest (polümeeraknaga alumiiniumpaneelid).Lingid ja dokumendid