GARAAZIUKSED

Info

Sektsioon-garaažiuksed firmalt FAGEL on kaasaegse kõrgtehnoloogilise ehitusega ja mõeldud väikestele ja keskmistele avadele (laiusega 1800 kuni 6000 mm ja kõrgusega 1800 kuni 3100 mm).

Kihtpaneelid ja tihendite süsteem annavad FAGEL sektsioon-garaažiustele hermeetilisuse ning head soojustuse ja helisummutuse omadused. Neil ustel on pikk kasutusiga (vähemalt 10 aastat) ja head ohutussüsteemid, samuti on neid väga mugav kasutada.

FAGEL sektsioon-garaažiuksed vastavad kõigile Euroopa standardi EN 13241-1 nõuetele.

Igal garaažil on oma individuaalne arhitektuur ja gabariidid ning sellest tulenevalt ka erinevad paigaldustingimused. Seetõttu toodab firma FAGEL nelja tüüpi garaažiuksi – seeriad YETT 01, YETT 02, RSD 01 ja RSD 02, mis erinevad peaasjalikult ehituse ja tõstesüsteemi poolest.

Sobiva uste seeria valik sõltub paljudest teguritest, aga peamisteks kriteeriumiteks on ukseava ülaserva kaugus laest, küljeruum (kaugus ukseava külgservast seinani) ja garaaži sügavus.

YETT 01 seeria garaažiuksed on kaasaegse konstruktsioonilahendusega, esitavad minimaalseid nõudmisi ülapiidale ja on lihtsad paigalduses.

YETT 02 seeria garaažiuksed on kaasaegse konstruktsioonilahendusega, lihtsad paigalduses ja esitavad minimaalseid nõudmisi küljeruumile (kaugus ukseava külgservast seinani).

RSD 01 seeria garaažiuksed on loodud spetsiaalselt väikese ülaruumi ja küljeruumiga garaažidele. Ukselehe tasakaalusüsteem (tõmbevedrude mehhanism) kinnitub ukseava külgedele.

RSD 02 seeria garaažiuksi saab paigaldada igasuguste arhitektuuriliste omadustega garaažidele, olenemata nende ülapiida ja lae ehitusest, sest selles seerias on lai valik erinevaid tõstesüsteeme. Ukselehe tasakaalustamiseks kasutatakse ülapiidale paigaldatavat tõmbevedrude mehhanism.

Garaažiukse arvestusliku hinna saamiseks võite arvutada 120.- EUR/m2 (hind sisaldab käibemaksu).

Antud hind sisaldab standarttooniga - RAL 9010 valge, RAL 8014 pruun, RAL 5005 sinine, RAL 6005 roheline, RAL 3000 punane, RAL 7016 antratsiit hall, RAL 9006 valge aluminium, puu imitatsiooniga , normaaltõstega garaaži ust. Hinnale lisandub paigaldus, vajadusel ava ettevalmistus ja muud lisad (jälgvärav, aknad, välislukk, automaatika jne.).Lingid ja dokumendid