TURVA KARDINAD JA RULOOD

Info

Rulood firmalt FAGEL on mõeldud mis tahes otstarbega hoonete akendele ja ustele – elumajades, tööstushoonetes, kontorites jm, aga ka kaupluste ja kioskite vitriinidele. Need on kaasaegsed ning kaitsevad aknaid ja vitriine sissemurdmise ja ilmastikumõjude eest (tõmbetuul, tolm, niiskus, päikesekiirgus jms).

FAGEL rulood taluvad tugevat tuult, nende soojustuse ja helisummutuse omadused loovad ruumidesse mugava õhkkonna ja hoone sisemus on ka võõraste pilkude eest kaitstud.

FAGEL ruloodel on kompaktne ehitus, mis ei nõua paigaldamiseks palju ruumi. Ruloo avamisel keritakse selle painduv materjal võllile, mille karp paigaldatakse ülapiida kohale, ruumi sisse või väljapoole. Ruloo mehhanism ei lase seda lahtikeritud asendis maha võtta, sest külgjuhikud kinnitatakse peidetud kruvidega paigale. FAGEL ruloosid saab paigaldada mis tahes ava peale, olgu see siis nelinurkne, kaldservadega, ümara ülaservaga või kaarega. FAGEL ruloosid saab valmistada ka perforeeritud või aknakestega materjalist, kui on vaja, et valgus osaliselt ruumi pääseks.

FAGEL rulood ja ruloouksed on juhitavad erinevate käsiajamitega või võllisiseste automaatsete elektriajamitega.

FAGEL rulood ja ruloouksed on töökindlad ja ohutud, mehaaniliste vigastuste suhtes vastupidavad ning pika kasutuseaga.Lingid ja dokumendid