PöörduksedInfo

Pöörduksed – ideaalne lahendus

Tõmbetuule tekke vältimine hoone sissepääsu juures on projekteerimisel üks peamisi ülesandeid, mille lahendamine aitab elektrienergiat säästa ja mikrokliimat säilitada.

Tavalised tiib- ja lükanduksed moodustavad seinas tühemiku, mille kaudu satub koos iga majja siseneja või sealt väljujaga hoonesse välisõhku. See rikub kontrollitavat atmosfääri hoone sees. Selle probleemi lahendamiseks kasutatakse mõnikord spetsiaalseid vestibüüle, mis nõuavad palju ruumi. Lisaks sellele, nagu näitavad uurimused ja praktika, jäävad need sageli mõlemalt poolt avatuks, olles nii täiesti kasutud.

See fakt on ammu teada meie partnerettevõtte Boon Edam spetsialistidele, sellepärast toodetakse seal juba üle 100 aasta pöörduksi. Ettevõtte Boon Edam uksed on kasutusel väga erinevatesse maailma riikidesse, sealhulgas ka Eestisse ehitatud hoonetes. Need võimaldavad inimestel takistusteta läbida „alati avatud, alati suletud“ sissepääse, luues samal ajal tõkke tõmbetuule, pori ja müra teele.

Meie karusselluksed kujutavad endast ideaalset lahendust, mis lubab eraldada hoone sisekeskkonna välisest, vältida tõmbetuule pääsemist sisse ja jaheda konditsioneeritud õhu leket välja, säästa energiat ja muuta ümbritsevat keskkonda mugavamaks.

Sääst ja mugavus Elektrienergia kadude vähendamine ei ole kasulik üksnes ümbritseva keskkonna seisukohast; see võib olla tegur, mis vähendab oluliselt kütte- ja jahutuskulusid. Energia säästmine tähendab vahendite säästmist: reeglina teevad pöörduksed kasutusea jooksul oma maksumuse mitmekordselt tasa. Karusselluksed lubavad luua mugava keskkonna, kus pole tõmbetuult isegi ukse vahetus läheduses, ja maksimaalselt ära kasutada hoone pinda.

Karussellustel pole mitte üksnes hea välimus, neil on ka reaalseid tajutavaid eeliseid:
• elektrienergia sääst;
• kulude vähenemine elektrienergiale;
• kasuliku pinna suurenemine;
• mugava atmosfääri loomine külalistele ja töötajatele;
• sissetungiva tõmbetuule, müra ja pori vähenemine.


Käsitsiavatavad karusselluksed

Boon Edami käsitsiavatavad karusselluksed on säästlik vahend, mis aitab hoones säilitada mikrokliimat, lubades seejuures võimaldada vaba sissepääsu külastajatele.

Kui teie eesmärk on säästa energiat või muuta sissepääs hoonesse mugavamaks, võimaldab ettevõtte Boon Edam kvaliteetsete käsitsiavatavate karusselluste mudelite lai valik teil kergesti välja valida sobiva ukse ükskõik millise keskmise intensiivsusega külastajatevooga sissepääsu jaoks.

Mudelid Tourniket ja Crystal Tourniket on saadaval nii käsitsi kui ka automaatselt avatavana.

Automaatsed karusselluksed
Ettevõtte Boon Edam automaatsed karusselluksed on midagi enamat kui lihtsalt uksed! Need on unikaalne lahendus, mis loob kordumatu esmamulje hoonesse sisenemise, tagades suure mugavuse ja energiasäästu. Tänu konfiguratsioonide ja 2,4 kuni 7,4 meetri vahemikus diameetrite laiale valikule kujutavad meie automaatsed karusselluksed endast täiuslikku lahendust kõrge intensiivsusega külastajatevooga sissepääsude jaoks sellistes kohtades nagu lennuväljad, hotellid ja kaubahallid.

Manuaalsed

Tourniket
Tourniket on kvaliteetne, pilkupuudvate omadustega pöörduks. Selle unikaalne disain ühendab arhitektuurilise ilu ja paindlikud mõõtmed laia viimistluste valiku ja põhjaliku võimaluste nimekirjaga ning muudab iga sisenemise taiuslikuks kogemuseks.

Tourniket on saadaval 3- ja 4-uksetiivaga mudelitena, labimõõdud alates 1600mm. 3-uksetiivaga mudelid pakuvad suuremat sektsiooniruumi, samas kui 4-tiivaga mudelid pakuvad avaramaid ukseavasid.

TOURNIKET / PDF


Crystal tourniket
Selleks, et ukse traditsioonilisi raamielemente miinimumini vahendada, on Crystal Tourniket'i puhul kasutatud lamineeritud ja karastatud klaasi kombinatsiooni. Tulemuseks on praktiliselt läbipaistev pöörduks, mis sobib ideaalselt moodsate klaasfassaadide juurde ning läheb samas hästi kokku ka klassikalisemate arhitektuuristiilidega.

Manuaalne Crystal Tourniket on saadaval 3- või 4-uksetiivaga mudelina, labimõõt alates 1600mm. Valida saab läbipaistva või värvilise klaasi vahel ja öösel suletavate uste vahel. Crystal Tourniket on mitmekülgne sissepaääs, ühtaegu nii stiilne kui ka funktsionaalne.

CRYSTAL TOURNIKET / PDF


NRG+ Tourniket
Tourniket on kvaliteetne, pilkupüüdvate omadustega pöörduks. Selle unikaalne disain ühendab arhitektuurilise ilu ja paindlikust. Boon Edam on nüüd loonud NRG+ Tourniket ukse, mis mitte ainult hoiab energia kokku vaid ka toodab seda, kasutades inimjoudu.

NRG+ TOURNIKET


Automatiseeritud

Tourniket
Automaatsel Tourniket'il on samasugune kõrge ehituskvaliteet ja energiasäästlikkus nägu Tourniket'il, kuid sellele lisaks pakutakse automatiseeritud toimingut ja intelligentseid turvasüsteeme kasutajate ülima mugavuse nimel.

Tourniket on saadaval 3- voi 4-uksetiivaga mudelina ja on suurema labimõõduga uste puhul tavaliselt automatiseeritud, võimaldades juurdepääsu nii ratastoolis isikutele kui ka suuri esemeid kandvaile jalakäijatele.

TOURNIKET / PDF


Crystal tourniket
Automaatne Crystal Tourniket kuigi tavaliselt suurem kui manuaalne versioon, sisaldab automatiseeritud Crystal Tourniket samu minimalistlikke raamielemente, mis loovad tõeliselt muljetavaldava ja atraktiivse sissepääsu.

Automaatne Crystal Tourniket on saadaval 3- voi 4-uksetiivaga mudelina ja selle labimõõt on tavaliselt vahemikus 2400mm ja 3000mm. Kõrgetasemeline ajam on tavaliselt põranda sisse süvistatud, kuid vajadusel saab seda kinnitada ka põrandaplaadi alla (soltuvalt asupaiga tingimustest).

Diskreetsed turvaservad ja sensorid tagavad kasutaja ohutuse ilma täaisklaasist valimust rikkumata.

CRYSTRAL TOURNIKET / PDF


Tournex
Tournex on kõorgetasemeline ruumikate sektsioonidega automaatne pöörduks, mis saab hästi hakkama tiheda jalakäijate liiklusega ning kaitseb samas hoone keskkonda tõmbetuule eest. Tournex'i labimõõtude valik on lai, maksimaalselt kuni 7400mm. Seega on Tournex piisavalt suur, et ohutult mahutada ostu- ja pagasikarud, kanderaamid ja ratastoolid, mis teeb sellest tõeliselt muljetavaldava ja mitmekülgse lahenduse.

Saadaval 3 voi 4 uksetiivaga Tournex. 3-tiivaga mudelitel on suurem sektsiooniosa, mis on veelgi mugavaim ja võimaldab suurte esemete jaoks lihtsamat läbipääsu, samas kui 4-tiivalistel mudelitel on suuremad suudmeavad, mis võimaldavad tohusamat kahesuunalist liiklusvoogu. Suure võimsusega ja energiatohus sissepääs. Suur labimõõtude ja erivariantide valik võimaldab meil Teile pakkuda suure võimsusega energiatohusaid sissepääsulahendusi, mis sobivad peaaegu kõigile hoonetele.

Lisaruumi saamiseks on Tournex Star'is vitriiniosa asendatud klaaspaneelide ja peene keskvõlliga, mis võimaldab suuremat liiklusmahtu ja läbipaistvamat välimust.

TOURNEX / PDF


Duotor
Duotour on 2-tiivaline ruumikate sektsioonidega pöörduks, mis mahutab lihtsalt suuri objekte ja mida naete sageli lennujaamades, haiglates, hotellides ja kaubahallides. See pakub lihtsat, kahesuunalist sirgjoonelist labipääsu ja võimaldab väga tihedat inimliiklust. Tsentraalsed uksetiivad


Kõigil Duotour'i pöördustel on kahetiivalise uksekomplekti sees tsentraaluksed, mida voib kasutada varuväljapääsuks või lahti jatta, juhul kui pöördukse kõiki keskkonnaeeliseid väja pole. Pääsuga pöörduksemudel pakub maksimaalset puhaslaiust, samas kui automaatse lükanduksega variant võimaldab Duotour'i kasutada kui täisautomaatset pöördust, automaatse lükanduksega sissepääsu või jatta see täiesti avatuks, vastavalt liiklusvoole või eriasjaoludele.

Duotour sisaldab kahte pöörlevat kolmnurkset vitriini, uks kummaski uksekomplekti otsas, mis haaravad kõigi tahelepanu ning pakuvad väärtuslikku ruumi reklaamiks voi toodete eksponeerimiseks.

DUOTOR / PDF


Twintour
Twintour on ainulaadne, enneolematu läbilaskevõimega pöördukse kontseptsioon. Twintour pakub kahesuunalist sirgjoonelist labipääsu ja seda kohtab sageli lennujaamades, haiglates, suurtes bürookompleksides ja kaubanduskeskustes.
Twintour on paindlik pöördukse kontseptsioon, mis koosneb kahest või enamast kahe tiivaga pöörduksest, mis pöörlevad uksteise suhtes täisnurga all tänu spetsiaalselt välja töötatud sünkroonsele ajamile ja tagavad selle, et sissepääs on alati tuuletombe vastu kaitstud.

Meie pöörduste seast on Twintour oma energiakulu ja energiasäästu poolest üheks ökonoomsematest ustest

TWINTOUR / PDF


Lingid ja dokumendid