Eriotstarbelised üksedInfo

Tõmbetuule tekke vältimine hoone sissepääsu juures on projekteerimisel üks peamisi ülesandeid, mille lahendamine aitab elektrienergiat säästa ja mikrokliimat säilitada.

Tavalised tiib- ja lükanduksed moodustavad seinas tühemiku, mille kaudu satub koos iga majja siseneja või sealt väljujaga hoonesse välisõhku. See rikub kontrollitavat atmosfääri hoone sees. Selle probleemi lahendamiseks kasutatakse mõnikord spetsiaalseid vestibüüle, mis nõuavad palju ruumi. Lisaks sellele, nagu näitavad uurimused ja praktika, jäävad need sageli mõlemalt poolt avatuks, olles nii täiesti kasutud.

See fakt on ammu teada meie partnerettevõtte Boon Edam spetsialistidele, sellepärast toodetakse seal juba üle 100 aasta pöörduksi. Ettevõtte Boon Edam uksed on kasutusel väga erinevatesse maailma riikidesse, sealhulgas ka Eestisse ehitatud hoonetes. Need võimaldavad inimestel takistusteta läbida „alati avatud, alati suletud“ sissepääse, luues samal ajal tõkke tõmbetuule, pori ja müra teele.

Meie karusselluksed kujutavad endast ideaalset lahendust, mis lubab eraldada hoone sisekeskkonna välisest, vältida tõmbetuule pääsemist sisse ja jaheda konditsioneeritud õhu leket välja, säästa energiat ja muuta ümbritsevat keskkonda mugavamaks.

Sääst ja mugavus Elektrienergia kadude vähendamine ei ole kasulik üksnes ümbritseva keskkonna seisukohast; see võib olla tegur, mis vähendab oluliselt kütte- ja jahutuskulusid. Energia säästmine tähendab vahendite säästmist: reeglina teevad pöörduksed kasutusea jooksul oma maksumuse mitmekordselt tasa. Karusselluksed lubavad luua mugava keskkonna, kus pole tõmbetuult isegi ukse vahetus läheduses, ja maksimaalselt ära kasutada hoone pinda.

Karussellustel pole mitte üksnes hea välimus, neil on ka reaalseid tajutavaid eeliseid:
• elektrienergia sääst;
• kulude vähenemine elektrienergiale;
• kasuliku pinna suurenemine;
• mugava atmosfääri loomine külalistele ja töötajatele;
• sissetungiva tõmbetuule, müra ja pori vähenemine.


Mudelid

circleslide
Kaks elegantset kumerate automaatsete liuguste komplekti moodustavad stiilse ja avara läbipääsusüsteemi Circleslide. Circleslide sisaldab “iseõppivat” tehnoloogiat, mis võimaldab äärmiselt sujuvat ja vaikset töörežiimi. Seda ust on mugav kasutada nii lapsevankriga lapsevanemal kui ka ratastoolis invaliidil. Circleslide-i saab väga hästi kasutada ka evakuatsiooniväljapääsuna, juhul kui ta ühendada tuletõrjesignalisatsiooniga.

CIRCLESLIDE / PDF


Flow slide
Nagu Te võite oodata pöördukse turuliidri poolt, oleme loonud revolutsioonilise ukse nimega Flowslide, kõrg-tehniline pöördukse ja kumer liugpaneelide kombinatsioon. Flowslide pakub täieliku füüsilile eralduse kahe reisijatevoogu vahel ühel korrusel.

FLOW SLIDE / PDF