Punutud võrk

Info

Punutud võrk on üks kõige levinumaid lahendusi, mis sobib praktiliselt igat tüüpi objektide jaoks. Väikese maksumusega, transportimiseks mugavate mõõtmetega pakendites, lihtne paigaldada. Valmis piire on elastne, kuid üpris väikese tõkestusteguriga.

Piirde elastsus ja väike maksumus annab võimaluse kasutada seda mitmesuguse otstarbega objektidel, nii näiteks suurte metsakõlvikute ümbritsemiseks kui ka tööstuslike, era-, avalike ja spordirajatiste kaitseks. Spordirajatiste või laste mänguväljakute jaoks on punutud võrk kõige eelistatavam, sest tänu elastsusele on selline piire traumaohutum ja pallilöökidele vastupidavam kui keevisvõrgust piirded või paneelsüsteemid. Võrgu punutud struktuur annab võimaluse võrguridasid omavahel kokku põimida ja moodustada erineva kõrgusega piirdeid. 3 mm või suurema läbimõõduga traadist punutud võrk tõstab okastraadiga kombineerituna oluliselt kurjategijate tõkestustegurit ja võib teatud juhtudel neid isegi sundida sissetungikatsest loobuma. Niisugune piire on sobiv lennuvälja, sõjaväebaasi või muu režiimse objekti kaitseks.

Võrku toodetakse kaht tüüpi pinnakattega: kuumtsingituna ja polüvinüülkloriidiga kaetuna või ainult tsingituna. Kuumtsinkimine koos polüvinüülkloriidpindega lubab piirdele anda kuni 10-aastase korrosioonikindluse garantii.
 

Tehnilised andmed

Kõrgus(mm) - 800 / 1000 / 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 3000
Võrgusilma suurus(mm) - 50x50
Traadi diameeter(mm) - 2,00 - 4,50
Rulli pikkus(m) - 18-25
Värvid - Tsingitud, roheline, must
Postid(mm) - 40x40 / 50x50 / 60x60

Lingid ja dokumendid