Konteinerid

Info

Konteiner on varustatud ühe- või kahepoolse uksega, mis asub konteineri esi- või külgseinas (komplekti kuuluvad ka käepide ning ukselukk).
Konteinerit on võimalik pakendada tasapinnaliselt, võttes transportimisel võimalikult vähe ruumi.
Täielikult monteeritud konteinerit on võimalik tõsta kraana või laadurauto abil.
Konteiner on varustatud spetsiaalselt kohaldatud nurkadega võimaldamaks selle ülestõstmise kraana abil.
Konteineri transportimine toimub lahtimonteeritud kujul.
Täielikult monteeritud konteinerit on võimalik tõsta kraana või laadurauto abil.
Konteiner on varustatud spetsiaalselt kohaldatud nurkadega võimaldamaks selle ülestõstmise kraana abil.

Mudelid

Väike konteiner
Väikesed kokkupandavad konteinerid majapidamistarvete, tööriistade vms ajutiseks ladustamiseks. Konteineri kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ning monteerida mistahes teile sobivas kohas: aias, hoovis, ehitusplatsil või isegi hoonesiseselt. Sellises konteineris on teie tööriistad, inventar ja muu vara kaitstud.

1.260 x 1.375 mm
1.200 x 1.000 mm
2.200 x 1.370 mm
1.200 x 1.375 mm

VÄIKE KONTEINER / PDF

STANDAARTNE KONTEINER
Standardsed kokkupandavad konteinerid majapidamisinventari, tööriistade, väiksema ehitustehnika või muu vara ajutiseks ladustamiseks. Konteineri kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ning monteerida mistahes teile sobivas kohas: aias, hoovis, pargis, ehitusplatsil või isegi hoonesiseselt. Sellises konteineris on teie tööriistad, inventar, ehitustehnika, kemikaalid või ehitusmaterjalid kaitstud varaste ning ebasobivate ilmastikutingimuste eest.

STANDAARTNE KONTEINER / PDF

KÕRG KONTEINER
Kõrged kokkupandavad konteinerid majapidamisinventari, tööriistade, väiksema ehitustehnika ja muu vara ajutiseks ladustamiseks. Konteineri kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ning monteerida mistahes teile sobivas kohas: aias, hoovis, ehitusplatsil või isegi hoonesiseselt. Sellises konteineris on teie tööriistad, inventar, ehitustehnika, kemikaalid või ehitusmaterjalid kaitstud varaste ning ebasobivate ilmastikutingimuste eest. Konteineri kõrgus 2430mm.

KÕRG KONTEINER / PDF

LAHTIVÕETAV GARAAZ
Kokkupandav garaaž väiksema ehitustehnika, mootorratta, mopeedi või ka sõiduauto hoidmiseks. Garaaži kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ja monteerida mistahes teile sobivas kohas: hoovis, parklas, ehitusplatsil jne. Sellises garaažis on teie tehnika kaitstud varaste, vandaalitsejate , aga ka ebasobivate ilmastikutingimuste eest.

LAHTIVÕETAV GARAAZ / PDF

Eriotstarbelised kokkupandavad konteinerid
Konteineri kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ning monteerida mistahes teile sobivas kohas: aias, hoovis, pargis, ehitusplatsil või isegi hoonesiseselt. Eriotstarbelisse konteinerisse võib näiteks töökohale organiseerida tualettruumi, suitsuruumi või mõne muu olmeruumi.

ERIOTSTARBELISED KONTEINERID / PDF

Varikarus konteiner
Kokkupandav varikatus sademete kaitseks majapidamisinventarile, tööriistadele, väiksemale ehitustehnikale ja muule varale. Varikatuse kokkupandav konstruktsioon võimaldab seda lihtsalt demonteerida, transportida ning monteerida mistahes teile sobivas kohas: aias, hoovis, pargis või ehitusplatsil. Selline varikatus kaitseb teie tööriistu, inventari, kemikaale, ehitusmaterjale või küttepuid otseste sademete eest.

LAHTIVÕETAV VARIKARUS / PDF