TÕKKEPUUD

Info

Automaatne tõkkepuu on sõidukite sissepääsu ja liikluskorralduse operatiivse kontrolli vahend jälgitaval territooriumil. Automaatsete tõkkepuude lihtne konstruktsioon lubab neid soovitud kohas kiiresti paigaldada või välja vahetada. Automaatsete tõkkepuude mudelite lai sortiment võimaldab välja valida optimaalse lahenduse igasuguse keerukuse, ohutustaseme, kasutusintensiivsuse ja nõutava rakendumiskiirusega objektide jaoks, samuti olenevalt ümbritseva keskkonna tingimustest.

Kõikidel tõkkepuude mudelitel saab elektritoite kadumise korral ajami spetsiaalse võtmega deblokeerida, 24-voldise tööpingega mudelid võib aga varustada reservtoiteakudega. Tõkkepuude mudelisari lubab tõkestada läbisõite laiusega 2,5 kuni 12 m.

Automaatseid tõkkepuid võib juhtida juhtpuldi, mobiiltelefoni, transponderkaardi või muude identifitseerimis- (sõrmejälgede lugeja) ja juurdepääsu kontrolli seadmete abil. Samuti võib süsteemi varustada mitmesuguste turvaseadistega: fotoelementide, tundliku serva või mahuanduriga.

Mudelid

G4000
Tõkkepuu mittereversiivse mootoriga tööpingega 24V dc. Korpus tsingitud terasest emaalkattega. Kasutatakse kuni 4 m läbisõidu blokeerimiseks (lisavarustusega 3,5m). Konstrueeritud ja toodetud CAME poolt vastavalt tänapäeva ohutusstandartitele ning kaitseklassiga IP54. Garantii on 24 kuud.

G4000 / PDF


G6000
Tõkkepuu mittereversiivse mootoriga tööpingega 24V dc. Korpus tsingitud terasest emaalkattega. Kasutatakse kuni 6,5 m läbisõidu blokeerimiseks (lisavarustusega 6m). Konstrueeritud ja toodetud CAME poolt vastavalt tänapäeva ohutusstandartitele ning kaitseklassiga IP54. Garantii on 24 kuud.

G6000 / PDF


G3
Elektromehaaniline tõkkepuu sisseehitatud juhtimisseadmega poomi pikkusega kuni 2,75 m.
Avamis kiirus: 0,9 sek. (90°).
Kasutamise intensiivsus: intensiivne.
Optimaalne lahendus kaubandus, avalike ja tööstusettevõtete parklate kontrollimiseks ja haldamiseks.

G3 / PDFG4
Elektromehaaniline tõkkepuu sisseehitatud juhtimisseadmega poomi pikkusega kuni 3,75 m.
Avamis kiirus: 2-6 sek. (90°).
Kasutamise intensiivsus: intensiivne.
Optimaalne lahendus korteriühistute ja tööstusettevõtete parklate kontrollimiseks ja haldamiseks.

G4 / PDFG8
Elektromehaaniline tõkkepuu sisseehitatud juhtimisseadmega poomi pikkusega kuni 7,6 m. Avamis kiirus: 4-8 sek. (90°).
Kasutamise intensiivsus: intensiivne.
Optimaalne lahendus korteriühistute ja tööstusettevõtete parklate kontrollimiseks ja haldamiseks.

G8 / PDF


BL41
Kiirtõkkepuu läbisõidu ja liiklus kontrollimiseks erinevatel objektidel. Pikkus - 6 kuni 12m Avamiskiirus - 3,5 sek Sulgemiskiirus - 5,5 sek


BL52
Loodud kõige ebasoodsate keskkonna tingimuste ning kõrge tööintensiivsuse jaoks. Sageli kasutatud teedel sõiduradade sulgemiseks / avamiseks, näiteks sildadel ja tunnelitel või siis sama hästi tööstuslikutel objektidel sisse ja väljasõidu kontrollimiseks. Saab kasutada eriti suurte poomidega (kuni 12,8 m). Avamiskiirus on 8 kuni 12 sek.


BL53

Tõeliselt robustne tõkkepuu sisse ja väljasõidu kontrollimiseks seal, kus läbipääsu vältimine on kriitiline. Kasutatakse teedel, tunnelite, sildadel, sadamates, ladudes jne. Saab kasutada raskete poomidega pikkusega kuni 8m avamiskiirusega 5 kuni 10 sek.